Witamy serdecznie w nowym roku szkolnym!

Od tego roku Eulingua Centrum Językowe prowadzi kursy językowe tylko w miejscowości Obryte. Zapraszamy wszystkich chętnych na nasze zajęcia językowe. Szkolenia adresowane są do wszystkich grup wiekowych. Aktualnie oferta obejmuje język angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański oraz francuski. Eulingua oferuje kursy językowe na wszystkich 3 wejściowych poziomach: początkujący, średnio-zaawansowany i zaawansowany. 
Wszystkie  zainteresowane osoby mogą się zapisać przez telefon pod nr. 506 531 289 lub e-mail: eulingua@gmail.com 
                                                          ********

Niemiecki  dla opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą w roli opiekuna osób starszych lub niepełnosprawnych w krajach niemieckojęzycznych do udziału w kursie przygotowawczym. W ramach kursu poznają państwo gramatykę, specjalistyczne słownictwo oraz niezbędne zwroty przygotowujące do pracy za granicą.

REKRUTACJA JUŻ TRWA!
Tel. 506-531-289
E-mail: eulingua@gmail.com
  
                                          REKRUTACJA TRWA!


Wciąż trwają zapisy na kursy językowe. Oferujemy zajęcia grupowe, indywidualne oraz specjalistyczne z pięciu nowożytnych języków europejskich.

Kliknij aby dowiedzieć się więcej:

ZNASZ ANGIELSKI? SPRAWDŹ NA JAKIM JESTEŚ POZIOMIE!

Pracujemy zarówno nad ogólną znajomością języka, jak i nad specyficznymi jego aspektami: gramatyką, konwersacją (mówienie i rozumienie), czytaniem i pisaniem. Eulingua opracowuje i wdraża własne programy nauczania na prowadzonych kursach językowych. Realizowane programy nauczania uwzględniają najnowsze rozwiązania techniczne, takie jak wykorzystanie oprogramowania komputerowego, sprzętu audio czy też urządzeń cyfrowych. Nauka jest wspomagana za pomocą dodatkowych materiałów, opracowanych przez naszych lektorów.
Eulingua Centrum Językowe jest akredytowanym centrum egzaminacyjnym  ETS oraz telc. W naszym ośrodku można przygotowywać się i zdawać najbardziej uznawane egzaminy językowe w międzynarodowym środowisku pracy.

Więcej informacji - CERTYFIKATY JĘZYKOWE

Dlaczego warto?

Znajomość języków obcych jest szczególnie istotna, zwłaszcza teraz, w okresie postępującej globalizacji. Stwierdzenie to aczkolwiek dobrze znane, nasuwa kilka istotnych pytań:
"W jakim stopniu znam język obcy?", "Jak obiektywnie ocenić posiadaną wiedzę?" i w końcu "Jak wyeksponować posiadane umiejętności w dokumentach takich jak CV?" 
Z nami odpowiedź na te pytania jest znacznie prostsza. 

Wystarczy kliknąć na obrazek zamieszczony poniżej. 


Gorąco zachęcamy również do zapoznania się ze stroną 
"Why English Matters"